Регистрация
Gif версия Zillertal
Детский скалолазный фестиваль Junior Climbing Jam 2014 01.10.2014 Печать
Автор Редакция   

25 жовтня 2014 року в скелелазному центрі Гіперіон відбудеться третій за рахунком дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam.

Звернення оргкомітету фестивалю:

Друзі, нам потрібна ваша допомога!
Це забере у вас лише кілька секунд – і разом ми зможемо зробити цьогорічний скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam іще яскравішим та веселішим!
А заразом і допомогти дітям з родин, які постраждали внаслідок військових дій на сході України.
 
Усе що потрібно зробити – це розповісти вашим знайомим про те, що реєстрація на фестиваль розпочата на нашому оновленому сайті – www.climbingjam.org. Тож просто поділіться цією новиною.

Ми впевнені, що серед ваших знайомих є батьки, діти яких хотіли би спробувати себе у скелелазінні. Пам’ятаймо про правило 5-ти рукостискань: знайомий вашого знайомого обов’язково зацікавиться участю у фестивалі і буде вдячний вам за цей репост.
Цього року дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam відбудеться у київському центрі активного відпочинку "Гіперіон"!
На новому скеледромі з яскравими площинами, зачепами та рельєфами на дітей чекають хитромудрі скелелазні маршрути. Кожен учасник має пролізти 7 трас на складність у відбірковому турі та 5 трас – у фіналі. Ігрова частина Фестивалю включатиме веселі конкурси і логічні загадки.

Цей Фестиваль буде незвичайним і найважливішим за усю його, нехай поки ще недовгу, історію. За участь у Junior Climbing Jam кожен юний скелелаз отримає пам'ятну нагороду. А всю матеріальну допомогу від спонсорів, партнерів і учасників, що оплатять реєстраційний внесок, буде передано дітям із сімей, які постраждали внаслідок військових дій на сході України. Ми подаруємо вам екстремально-ігрове свято, а ви лиш однією своє участю у ньому створите посилку радості для тих дітей, котрі переживають зараз важкі часи. Їм дуже потрібні ваші підтримка й тепло!
‪#‎juniorclimbingjam‬
 

Дитячий скелелазний фестиваль Junior Climbing Jam 2014.
Коли:
25 жовтня (субота) 2014 року
початок реєстрації о 8:00

Де:

у київському центрі активного відпочинку "Гіперіон"

Хто може взяти участь:

прийняти участь у фестивалі можуть усі бажаючі дітки віком від 5 до 15 років

Попередня реєстрація тут.
Правила та регламент фестивалю читати.
Офіційна сторінка фестивалю: climbingjam.org/
Офіційна сторінка фестивалю у Фейсбук: www.facebook.com/climbingjam.org

 


Подписаться в рассылку
Email:
Страница группы

© 2021 Клуб
Страница сгенерирована за 0.045926 секунд