Регистрация
Gif версия Zillertal
Финал Кубка Украини (Скелелазіння) 28.11.2005 Печать
Автор Сергей Недосеков   

Витяг

ПОГОДЖЕНО  ЗАТВЕРДЖЕНО

 Президент Федерації

альпінізму і скелелазіння України

____________ В. К. Симоненко

12 січня 2005 р.

 Заступник Голови

  Держкомпспорту України

______________ М. В. Дутчак

18 січня 2005 р.


 


 

 


ПОЛОЖЕННЯ

про всеукраїнські змагання зі скелелазіння в трьох видах

програми — болдеринг (на серії проблемних трас), трудність, швидкість

на 2005 рік


2. Термін та місце проведення змагань


2.11. Фінал Кубка Українисеред дорослих та юніорів проводиться з 11 по 13 листопада у м. Києві


3. Керівництво проведенням змагань


Керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється управлінням фізичного виховання та неолімпійських видів спорту Державного комітету України з питань фізичної культури та спорту (далі — Комітет) разом з Федерацією альпінізму і скелелазіння України (далі — Федерація).

Безпосереднє проведення змагань (залежно від місця проведення) покладається на органи виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту АР Крим, областей та мм. Києва і Севастополя, а також на Головну суддівську колегію затверджену Федерацією. Головного суддю за поданням Федерації затверджує Комітет згідно з регламентом.5. Учасники змагань


До участі у чемпіонатах, першості, Кубку України, всеукраїнських змаганнях для дітей допускаються збірні команди АР Крим, областей, мм. Києва та Севастополя, спортивних клубів, що розвивають скелелазіння, та спортсмени, які є членами Федерації і сформовані за результатами змагань місцевого рівня.

Всі всеукраїнські змагання зі скелелазіння проводяться згідно з правилами, затвердженими Федерацією і погодженими Комітетом, що відповідають правилам Міжнародної Федерації скелелазіння (ІСС).

Всі учасники всеукраїнських змагань повинні мати страховий поліс.


6. Програма всеукраїнських змагань

6.4. Кубок України та всеукраїнські змагання

6.4.1. Учасники змагань


Допуск спортсменів до участі в Кубку України здійснюється відповідно до умов, визначених пунктами 6.1.1, 6.3.1 зазначеного Положення.

До участі у фіналі Кубка України допускаються спортсмени, які посіли з 1 по 12 місце на любому із етапів Кубка України та юніори, що посіли 1-3 місце на любому із етапів Всеукраїнських змагань. Також допускаються спортсмени, що приймали участь на офіційних етапах Кубка світу та юніори — на Кубку Європи.

Переможці і призери фіналу Кубка України є спортсмени, які посіли І — III місце на цих змаганнях


6.4.3. Програма змагань з виду програми трудність і швидкість

для дорослих та юніорів


1-й деньприїзд, робота мандатної комісії, проведення жеребкування учасників і збори представників та суддів з 16.00 до 18.00 год.

2-й день — 10.00 — 10.20 год.— відкриття змагань, 10.30 год. — кваліфікаційні та фінальні змагання в програмі лазіння на швидкість серед чоловіків та жінок; кваліфікаційні та 1/4 фінальних змагань в програмі лазіння на трудність серед чоловіків та жінок;

3-й день10.00 год. — 1/2 фіналу та фінальні змагання в програмі лазіння на трудність серед жінок та чоловіків, нагородження переможців та призерів, закриття змагань, від’їзд учасників.


11. Заявки


Попередні заявки на участь команд у змаганні надсилаються на адресу Федерації не пізніше як за 40 днів до початку змагань на адресу:

Федерація альпінізму і скелелазіння України

вул. М. Коцюбинського, 7

01601 м. Київ, тел. для довідок: (044) 234-81-96

Іменні заявки, завірені лікарем, організацією, що відряджає, паспорти (свідоцтва), передбачені правилами змагань, документ, що підтверджує спортивну кваліфікацію, страхові поліси подаються до мандатної комісії змагань в день приїзду.

До заявки додається анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”. До змагань допускаються команди (учасники), які підтвердили в установлений термін свою участь.


Управління фізичного виховання та неолімпійських видів спортуПрокомментируйте эту статью первым

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, зарегистрируйтесь или авторизируйтесь.

 


Подписаться в рассылку
Email:
Страница группы

© 2020 Клуб
Страница сгенерирована за 0.050519 секунд